1985'ten beri Erden Group ile Kömür Sektöründe, Toz Kömür, Pirinç Kömür, Fındık Kömür, Parça Kömür çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Torbalı Parça Kömür veya Açık Toz Kömür Taşımacılığını Deniz Yolu ile Yapıyoruz

Son Teknoloji İş Makineleri ve Teşhizatlarla Madenden Çıkan Kömürleri Zenginleştiriyoruz.

Kömürün Tüm Çeşitlerini Sunuyoruz: Yıkanmış Toz Kömür, Fındık Kömür, Parça Kömür...

Donanımlı Tır Filomuz ile lojistik maliyetlerini düşürüyoruz

Bizden Haberler

24 NİS

Sanayi Kömürleri

Malkara'nın zengin kalorili kömür yataklarından çıkan, özellikle sanayi bölgesinde bulunan tekstil fabrikalarının ihtiyacı olan toz kömürde bütçeye göre sınırsız çeşit sağlayabiliyoruz. Yıkanmış kurutulmuş toz kömür, ıslak toz, pudrası alınmış toz vb..

22 MAY

Kaliteli Kömür

Çevre dostu kaliteli kömürlerimiz ile çevreyi koruyor ve tüketiciye kömürü daha ucuza mal ediyoruz. Apartman ve dairelere ithal Rus portakal kömürü, ithal ceviz kömürü, ithal fındık kömürü, yerli parça kömür, yerli fındık kömür seçeneklerimiz vardır.

Başkanımızdan Mesaj

  • Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız,
    35 yıllık ticaret hayatımda başarıya ulaşmanın temelinde; öncelikle azim, kararlılık, doğru stratejik planlamayla doğru hedef belirleme ve belirlenen bu hedefe ekip anlayışı içerisinde tüm çalışanlarla birlikte yürümek vardır. Tüm bu kurallar ile hangi şart ve ahvalde olursa olsun çalışanların mutluluğu, tartışmasız vazgeçilmezlerim olmuştur. Zengin ürün çeşitlerimiz ile toz kömür, pirinç kömür, fındık kömür, torbalı parça kömür ve yıkanmış kurutulmuş opsiyonları ile Türkiye'nin her bir bölgesindeki satış ağımızla müşterilerimizi memnun etmek ilkemiz olmuştur.
    İdris ERDEN, Yönetim Kurulu Başkanı