Hakkımızda

Erden Telekomünikasyon Bilgisayar ve Madencilik San. Tic. Ltd. Şti. 1985 ' te yönetim kurulu başkanımız İdris ERDEN tarafından ısınma amaçlı kömür dağıtım firması olarak kurulmuştur. Şirketimiz 2000’li yıllara kadar Trakya bölgesinin tamamına ısınma amaçlı parça kömür satışı ve sevkiyatı yapmıştır. Bu yıllardan sonra büyüğüme politikası uygulayan şirketimiz, Türkiye’nin her bir noktasına toptan ısınma amaçlı torbalı parça kömür ve sanayide kullanılmak üzere toz kömür satışları yapmış ve Türkiye’de ilk torbalı kömür nakliyesini deniz yoluyla yapmış firmadır. Şirketimiz bugün tüm Türkiye’ye yıllık ortalama 200.000 ton kömür sevkiyatı yapmaktadır.

Şirketimiz ek olarak 2005 yılında kömür sektöründen farklı bir sektör olan bilişim sektörüne Gold Computer & Electronics firması ile anlaşarak Tekirdağ’da firmanın ilk bilgisayar ve elektronik mağazasını açmıştır. Devamında gelen 2007 yılında inşaat sektörünede giriş yapmıştır.

Misyonumuz

Üstün ürün ve hizmet kalitesi ile takdir edilen, tercih edilen ve önerilen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Baş döndürücü bir hızla gelişen dünyada enerji kullanım alanlarına uyum sağlamak ve yenilikçi çözümler sağlamak.

Ürünlerimiz

-Torbalı Parça Kömür

-Torbalı ithal Parça Kömür

-Torbalı İthal Ceviz Kömür

-Torbalı İthal Portakal Kömür

-Torbalı Fındık Kömür

-Torbalı İthal Fındık Kömür

-Toz Kömür

-Yıkanmış Toz Kömür

-Yıkanmış Kurutulmuş Toz Kömür

Hizmet Bölgelerimiz

Tekirdağ, Malkara, Edirne, Uzunköprü, Keşan, Babaeski, Lüleburgaz, Çorlu, Çerkezköy, Meriç, İpsala, İstanbul, Gebze, Çanakkale, Balıkesir, Soma, Manisa, Artvin, Ağrı, Samsun, Trabzon, Hatay, Adana, Adapazarı, Siirt, Trakya, tüm Türkiye...